Junior Crossminton KYSAK Cup 2017 - Výsledky

  U14+U16 dievčatá  
1. Andrea Hubová Gymnázium Lipany
2. Lívia Imrichoná ZŠ Kysak
3.-4. Adriana Majeríková SpeedFun Podbrezová / ZŠ Kláry Jarunkovej Podbrezová
3.-4. Lesana Gajdošová ZŠ Kysak
5.-6. Katarína Daduľaková ZŠ Kysak
5.-6. Lucia Mudráková ZŠ Mierová Svit
7.-10. Nina Šoltísová ZŠ Mierová Svit
7.-10. Marianna Idesová ZŠ Kysak
7.-10. Katarína Vašková ZŠ Kysak
7.-10. Sára Horňáková ZŠ Kysak
     
  U14+U16 chlapci  
1. Juraj Huba ZŠ Komenského Lipany
2. Marcel Kubica SpeedFun Podbrezová / ZŠ Kláry Jarunkovej Podbrezová
3.-4. Peter Šoltýs ZŠ Mierová Svit
3.-4. Pavol Gajdoš ZŠ Kysak
5.-8. Kristián Šarkan ZŠ Kysak
5.-8. Adam Oros ZŠ Kysak
5.-8. Patrik Fišer ZŠ Mierová Svit
5.-8. Matúš Ferjančík ZŠ Mierová Svit
     
  U12 dievčatá  
1. Chiara Tobiašová ZŠ Komenského Lipany
2. Bianka Jančeková ZŠ Mierová Svit
3.-4. Michaela Kánová SpeedFun Podbrezová / ZŠ Kláry Jarunkovej Podbrezová
3.-4. Zuzana Čapóová ZŠ Mierová Svit
5.-8. Lucia Plavúchová SpeedFun Podbrezová / ZŠ Kláry Jarunkovej Podbrezová
5.-8. Dáša Ammerová ZŠ Mierová Svit
5.-8. Petra Malčeková SpeedFun Podbrezová / ZŠ Kláry Jarunkovej Podbrezová
5.-8. Petra Pristašová ZŠ Mierová Svit
9.-12. Lucia Oszagyanová SpeedFun Podbrezová / ZŠ Kláry Jarunkovej Podbrezová
9.-12. Simona Pacigová ZŠ Mierová Svit
9.-12. Zuzana Uličná ZŠ Mierová Svit
9.-12. Emma Martincová ZŠ Mierová Svit
     
  U12 chlapci  
1. Ján Ščavnický ZŠ Komenského Lipany
2. Marko Piskura ZŠ Komenského Lipany
3.-4. Branislav Bujňaček ZŠ Komenského Lipany
3.-4. Gabriel Legath ZŠ Kysak
5.-8. Viliam Kopilec ZŠ Komenského Lipany
5.-8. Richard Roba ZŠ Komenského Lipany
5.-8. Zdenko Grác ZŠ Mierová Svit
5.-8. Marek Šimčák ZŠ Mierová Svit
9.-14. Bruno Hudák ZŠ Mierová Svit
9.-14. Tomáš Legath ZŠ Kysak
9.-14. Filip Kopilec ZŠ Komenského Lipany
9.-14. Jakub Straka ZŠ Komenského Lipany
9.-14. Matúš Bánik SpeedFun Podbrezová / ZŠ Kláry Jarunkovej Podbrezová
9.-14. Nikolas Blaščák ZŠ Mierová Svit

 

Flag Counter
TOPlist