Junior Crossminton Kysak Cup 2017

 

Vyhlasovateľ: Základná škola, Kysak / Slovenská asociácia crossmintonu

Miesto: telocvičňa - Základná škola, Kysak 210

Organizátor: Mgr. Vladimír Pjecha

Termín: piatok, 17. 3. 2017

Účastníci: Žiaci ZŠ

Vekové kategórie:

U12 chlapci (2005-2011), U12 dievčatá (2005-2011), U14 chlapci (2003-2004), U14 dievčatá (2003-2004), U16 chlapci (2001-2002), U16 dievčatá (2001-2002)

* v prípade menšieho počtu hráčov v kategórii (minimálny počet hráčov v kat. 4) sa kategórie spoja.

Poistenie: Účastníci turnaja musia mať so sebou kartičku poistenca. Za poistenie účastníkov zodpovedá vysielajúca organizácia.

Štartovné: Registrovaní hráči v SAC 0 €  / Neregistrovaní hráči v SAC 2 €

Prezentácia: 17. 3. 2017 od 7:45 do 8:45

Rozhodcovia a pravidlá: Výber rozhodcov zabezpečuje organizátor. Súťaží sa podľa platných pravidiel SAC (www.crossminton.sk).

Hrací systém: základná časť: skupiny play off: KO systém

Košíky: Speedminton® Match speeder 2012 / Speedminton® FUN speeder (7g)

Rakety: Rakety dĺžky 57-61 cm, váha 155 – 180 g, súmernej konštrukcie (organizátor môže zapožičať zdarma počas trvania turnaja)

Hracie kurty: Crossmintonové kurty vedľa seba, kurt pozostáva z dvoch štvorcových polí dĺžky 4 m vzdialených 9m pre kategóriu U12 a 5,5 m vzdialených 12,8m pre kategóriu U14.

Výstroj: Halová obuv

Ceny: Medaily

Registrácia:   do 15. 3. 2017  ( pozri DOLE ), alebo na email: vladimirpjecha@gmail.com

Stravovanie: Bez stravy

Poznámka: Organizátor nie je zodpovedný za stratu osobných vecí.

Zoznam prihlásených háčov:

U12 chlapci (2005-2011):

1. Gabriel Legath - ZŠ Kysak

2. Tomáš Legath - ZŠ Kysak

3. Piskura Marko - ZŠ Komenského Lipany

4. Bujňaček Braňo - ZŠ Komenského Lipany

5. Kopilec Filip - ZŠ Komenského Lipany

6. Kopilec Viliam - ZŠ Komenského Lipany

7. Straka Jakub - ZŠ Komenského Lipany

8. Ščavnický Ján - ZŠ Komenského Lipany

9. Roba Richard - ZŠ Komenského Lipany

10. Matúš Bánik - SpeedFun Podbrezová / ZŠ Kláry Jarunkovej Podbrezová

11. Bruno Hudák - ZŠ Mierová Svit

12. Marek Šimčák - ZŠ Mierová Svit

13. Zdenko Grác - ZŠ Mierová Svit

14. Nikolas Blaščák - ZŠ Mierová Svit

 

U12 dievčatá (2005-2011):

1. Chiara Tobiašová - ZŠ Komenského Lipany

2. Lucia Plavúchová - SpeedFun Podbrezová / ZŠ Kláry Jarunkovej Podbrezová

3. Lucia Oszagyanová - SpeedFun Podbrezová / ZŠ Kláry Jarunkovej Podbrezová

4. Petra Malčeková - SpeedFun Podbrezová / ZŠ Kláry Jarunkovej Podbrezová

5. Michaela Kánová - SpeedFun Podbrezová / ZŠ Kláry Jarunkovej Podbrezová

6. Simona Pacigová - ZŠ Mierová Svit

7. Bianka Jančeková - ZŠ Mierová Svit

8. Zuzana Uličná - ZŠ Mierová Svit

9. Zuzana Čapóová - ZŠ Mierová Svit

10. Emma Martincová - ZŠ Mierová Svit

11. Petra Pristašová - ZŠ Mierová Svit

12. Dáša Ammerová - ZŠ Mierová Svit

 

U14 chlapci (2003-2004) + U16 chlapci (2001-2002):

1. Adam Oros - ZŠ Kysak

2. Pavol Gajdoš - ZŠ Kysak

3. Kristián Šarkan - ZŠ Kysak

4. Juraj Huba - ZŠ Komenského Lipany

5. Patrik Fišer - ZŠ Mierová Svit

6. Matúš Ferjančík - ZŠ Mierová Svit

7. Marcel Kubica - SpeedFun Podbrezová / ZŠ Kláry Jarunkovej Podbrezová

 

U14 dievčatá (2003-2004) + U16 dievčatá (2001-2002):

1. Lívia Imrichová - ZŠ Kysak

2. Lesana Gajdošová - ZŠ Kysak

3. Katarína Daduľaková - ZŠ Kysak

4. Marianna Idesová - ZŠ Kysak

5. Katarína Vašková - ZŠ Kysak

6. Sára Horňáková - ZŠ Kysak

7. Nina Šoltísová - ZŠ Mierová Svit

8. Adriána Majeríková - SpeedFun Podbrezová / ZŠ Kláry Jarunkovej Podbrezová

9. Lucia Mudráková - ZŠ Mierová Svit

10. Andrea Hubová - Gymnázium Lipany

Flag Counter
TOPlist